توضیحات کامل :

پاورپوینت نشانه های خیانت در زنان در 29 اسلاید بسیار زیبا و قابل ویرایش آماده ارائه با اسلایدشو با فرمت pptx و رعایت تمامی استانداردهای زبان فارسی

 

 

فهرست مطالب

خیانت در زنان

علت خیانت زن

احتمال خیانت زنان در این شرایط بالاتر است

نشانه های خیانت زنان

رفتارهای یک زن خیانتکار

 

بخشی از متن

خیانت در زنان

امروزه آمار خیانت زنان نسبت به گذشته افزایش یافته است. اما اگر شما هم فکر می‌کنید همسرتان درحال خیانت به شماست، بهتر است قبل از هر قضاوت زود هنگامی به یک روانشناس مراجعه کرده و تشخیص داده شود که این شک بنابر پایه و اساسی است که می‌توان به آن استناد کرد و یا علت آن چیزی جز اختلالات شخصیتی و شکاک بودن شما نیست.

یکی از بزرگترین آفت بین زن و مرد همین شکاکیت های بیجا می‌باشد چون تهمت زدن به همسر باعث از بین رفتن حرمت ها می‌شود. به هرحال اگر این حدس شما درست از آب درآید باید به دنبال علت آن باشید. درست است که خیانت هیچ توجیحی نداشته و در هیچ فرهنگ و جامعه‌ای جایز نیست اما شاید شما هم در این مورد بی تقصیر نبوده‌اید و زمینه را برای این کار غیر اخلاقی فراهم کرده‌اید.

 علت خیانت زن

یکی از مهمترین عللی که می‌تواند زمینه خیانت زن را فراهم کند خلا عاطفی و بی تفاوتی از جانب همسر می‌باشد. برخی از زنان با خیانت می‌خواهند انتقام خود را از همسرشان بگیرند. زنانی که احساس می کنند طرد شده و یا در روابط عاطفی به اندازه کافی فهمیده نمی شوند.

همچنین دیدن محبت زیاد از فرد دیگری، و مورد محبت قرار گرفتنی که تا کنون آن را در زندگی خود تجربه نکرده می‌تواند دلیلی برای خیانت یک زن باشد.

 یکی دیگر از علت های خیانت زنان می‌تواند ماندن در گذشته باشد، اینکه فرد بعد از ازدواج هنوز در رابطه قبلی خود مانده باشد و آن را تمام نکرده باشد باعث ایجاد خیانت می‌شود.

 همچنین عواملی مثل بیماری های روانی، اختلالات شخصیتی و اعتیاد و فقر نیز می تواند از دلایل این امر باشد.

  و ...