توضیحات کامل :

پکیج (پروتکل) گروهی سایکودرام (روان نمایشگری) در 21 صفحه فارسی در قالب فایل ورد قابل ویرایش

 

ویژگی های فایل


آماده شده در 12 جلسه درمانی بصورت گروهی و فردی و دارای توضیحات کامل هر جلسه

21 صفحه ورد

قابل ویرایش با فونت B lotus سایز 14 و فاصله خطوط 1.5

دارای رفرنس معتبر و به شیوه    APA

قابل استفاده برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری و درمانگران.

پشتیبانی تخصصی و پاسخگویی به سوالات: ( 09191809834 لطفا فقط پیامک یا تلگرام)

 

فهرست مطالب:


جلسه اول

اهداف:

هدف این جلسه ایجاد آشنایی و اعتماد و رابطه میان بیماران و درمانگر است تا بیماران آزادانه بتوانند به تبادل افکار و احساسات خود با یکدیگر بپردازند و آماده می کار گروهی شوند.

جلسه دوم

اهداف:

اعتمادسازی و بالا بردن آگاهی بیماران از برنامه درمانی سایکودرام و تأکید بر اینکه اصولا خوب و یا بد اجرا کردن نقش ها و بازی ها مطرح نیست و کسی قضاوت بر درستی و نادرستی نمی کند و هر فعالیت و بازی که با آسودگی و واقعی تر صورت بگیرد ارزشمند است و اعضاء نباید همدیگر را بخاطر اشتباهاتی که مرتکب شده و یا می شوند تمسخر کنند.

جلسه سوم

اهداف:

برون ریزی احساسات و درک صحیح از حالات مختلف بدن، آگاهی نسبت به حالت های هیجانی چهره ای انسان از قبیل غم و شادی و همچنین بالا بردن اعتماد به نفس آن ها از طریق صحبت کردن در جمع

در ابتدای جلسه تمرینات بدنی و بیانی و حالات چهره ای (غمگینی، شادی، عصبانیت، ترس، تعجب) جهت گرم کردن و آماده سازی گروه صورت گرفت.

جلسه چهارم

اهداف:

توسعه مهارت های کلامی و غیر کلامی مانند واضح صحبت کردن، گوش دادن، سؤال کردن، ابراز احساسات، تعارفات اجتماعی، احوالپرسی، خوش آمدگویی، تبریک و تسلیت، نحوه کنترل خشم، آشنایی با حقوق شخصی و عدم تجاوز به حقوق دیگران)

جلسه پنجم

اهداف:

توجه به احساس های شادمانه و غم انگیز و تقویت آن ها، تسهیل ابراز هیجان های مثبت و منفی اعضاء

جلسه ششم

اهداف:

مواجهه با تعارض ها و آگاهی نسبت به شیوه ابراز هیجان های خود و سایر اعضای گروه، تقویت ابراز و احساسهایی چون شادی، غم و اندوه، تخلیه هیجانی

جلسه هفتم

اهداف: تسهیل و ترغیب گروه به بازگوئی مشکلات به باز